Ocean Led

Angielska firma OceanLED powstała w 2004 roku i zrewolucjonizowała rynek oświetlenia LED dla jachtów i łodzi. W ciągu ostatnich 7 lat stworzyła najbardziej zaawansowane systemy oświetlenia podwodnego dla niemalże wszystkich typów łodzi, zaczynając do trzymetrowych ribów, a na superjachtach kończąc. Firma odpowiada za oświetlenie jachtów projektowanych i budowanych przez najbardziej prestiżowe i znane stocznie jachtowe, takie jak Feadship, Christensen oraz Blohm & Voss. Oświetlenie OceanLED charakteryzuje się najwyższą jakością, którą zawdzięcza zaawansowanemu procesowi produkcyjnemu, trwałym materiałom i nowoczesnym rozwiązaniom.

OceanLED produkuje niezawodne oświetlenie o najwyższej jakości, które instalowane jest na wszystkich typach jednostek pływających. Aby spełnić oczekiwania różnych klientów, w ofercie oświetlenia podwodnego dla jachtów znajdują się aż cztery serie reflektorów LED.

Amphibian Exrteme i Amphibian Extreme Pro
Jest to pierwsza na świecie kolekcja świateł marynistycznych, które mogą być używane zarówno w wodzie, jak i poza nią. Reflektory dają bardzo mocne światło przy ekstremalnie niskim poborze prądu. Łatwość instalacji i szeroka paleta kolorów pozwalają szybko i efektownie zmienić wygląd jednostki i nadać jej odpowiedni charakter. Światła montowane na kadłubie wymagają tylko wywiercenia jednego otworu o średnicy 12 mm. Lampy można też zainstalować na specjalnych podstawkach w dowolnym miejscu na jachcie.Jeden reflektor może mieć 4, 8 lub 16 diod LED, które dostępne są w 3 kolorach oraz w wersji zmieniającej kolory.

Hybrid
Hybrid jest najnowszym dziełem firmy. Każda lampa zawiera w sobie wbudowaną elektronikę, dzięki czemu nie są potrzebne żadne dodatkowe urządzenia lub przekaźniki. Lampę można montować na kadłubie lub też przez kadłub w zależności od ilości miejsca w zęzie i dostępu do niej. Lampy dostępne w wersji z 3 i z 6 diodami LED w 3 atrakcyjnych kolorach.

Pro
PRO to klasyczne reflektory podwodne wykonane z brązu, dostępne w 3 rozmiarach i kolorach. Lampy można podłączyć bezpośrednio do instalacja 230V

Superyacht
Lampy Superyacht przeznaczone są wyłącznie do dużych jednostek. Dają mocne i rozproszone światło, które pokrywa duży obszar.

Firma Trofeo Group ma w swojej ofercie także stacjonarne oświetlenie podwodne do portów i basenów, zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenie LED do łodzi i jachtów oraz podwodne kamery EYES montowane na stałe w kadłubie jachtu.

Aktualności